AQUAMINS WHITE SAND 10KG CUVAL

  • 264,00TL
  • 218,90TL

  • KDV Hariç: 182,42TL
  • Üretici: AQUAMİNS
  • Ürün Kodu: WHITE-10
  • Stok Durumu: 100


Aqua WHITE SAND

AQUAMINS White Sand, kalsiyum içerikli doğal bir kumdur. Yüksek saflıkta ve beyaz renktedir. İçerdiği kalsiyum ve karbonat sayesinde su sertliğini korur, pH değerini sabit tutmaya çalışır, canlılarınızın sağlıklı olması için gerekli doğal yaşam ortamını hazırlar. Tuzlu su akvaryumunda, Tanganyika gölü akvaryumlarında, Malawi/Victoria gölü akvaryumlarında ve yüksek pH değerine ihtiyaç duyulan tüm akvaryumlarda kullanılabilir. pH değerinin 8.1-8.4 aralığına gelmesini sağlar.

Nitrifikasyon ve denitrifikasyon bakterileri için uygun yaşam alanları oluşturur ve suyun sürekli olarak temiz kalmasına yardımcı olur. Herhangi bir kimyasal işlemden geçmemiştir, içeriğinde sentetik madde yoktur. %99 saflıkta kalsiyum karbonat içerir. Kum taneleri köşeli, sivri ve keskin değildir, balıklara ve akvaryum canlılarına zarar vermez.

Yüksek saflıkta olması sebebiyle diğer kumlara oranla daha hızlı çözünür. Kumun daha hızlı çözünmesi suyu tamponlama özelliğini güçlendirir ve daha uzun süre beyaz kalmasını sağlar

Kullanım talimatı

İlk kurulumda kum eklenirken veya zaman içerisinde eksilen kumun tamamlanması esnasında suda bulanıklık oluşması istenmiyorsa kumun eklenmeden önce yıkanması ve akvaryuma eklendiğinde İçerdiği toz kumun doğal yapısından kaynaklanmakta olup, kum tanecikleri ile tamamen aynı içeriğe sahiptir ve zararsızdır.

Uyarılar

Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın. İnsanlar tarafından tüketilmesi uygun değildir. Ciltle ve özellikle göz ile temasından kaçının. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz. Son kullanma tarihi kutunun kilit kısmındadır

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: AQUAMINS WHITE SAND 10KG CUVAL