Sera Protazol 25ml

  • 212,40TL
  • 169,99TL

  • KDV Hariç: 144,06TL
  • Üretici: SERA
  • Ürün Kodu: 4001942021807
  • Stok Durumu: 3

Sera Protazol (eski adıyla Ciliol), tatlısu balıklarının tek hücreli parazitleriyle mücadelede akvaryuma eklenmesi için hazır bir çözümdür. İlaç hızlı terapötik başarı sağlar ve iyi tolere edilir. Patent son derece aktif madde kompleksi bekliyor.

Tanı konusundaki endikasyon ve bilgiler: Parazitlerle olan enfeksiyonun 

genel belirtileri, isteksizlik ve zayıflama, hareket kabiliyetinin azalması, yüzgeçlerin sıkışması, renklerin koyulaşması ve akvaryumdaki dekoratif nesnelere karşı çizilmelerdir. 

- Parmaklarda ve balıkların vücut yüzeyindeki küçük beyaz lekeler beyaz benek hastalığının karakteristik semptomlarıdır (Ichthyophthirius multifiliis, kısaca Ich olarak bilinir). 

- Beyaz-gri mukus, balıkların fasulye şeklindeki flagellatlardan (Ichthyobodo veya Costia) etkilendiğini gösterir. 

- Bir sürü diğer parazitler (kalp şeklindeki silikonlar Chilodonella ve Trichodina gibi) çoğunlukla zayıflamış balıkları etkiler. 

- Beyaz pamuklu kümeleri, özellikle de yaralı balık bölgelerinde veya yumurtada mantar hastalıkları (Saprolegnia veya Achlya) için tipiktir. Eğer mümkünse,


Kullanım ve dozaj: Her 20 litre akvaryum suyu başına 1 ml Sera Protazol ekleyin. Yalnızca tatlı su içmek için. Protazol, eskiden Alpha-Biocare Ciliol olarak biliniyordu.


Bu yazı hakkında sorularınız var mı?

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Sera Protazol 25ml