Sera Ectopur 130 Gr

  • 60,00TL
  • 49,99TL

  • KDV Hariç: 49,99TL
  • Üretici: SERA
  • Ürün Kodu: ECTO-125
  • Stok Durumu: 100

Sera Ectopur;

Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında ektoparazitlerin ve mantar tedavisinde kullanılır. Bir akvaryumda ektoparazit ve mantar gelişiminin, fazla yüklenmeden doğan stres, birbirlerine uygun olmayan balıkların kombinasyonu, çok yüksek veya çok düşük sıcaklık,dengesiz beslenme gibi bir çok soru olabilir, sürekli oksijen yetersizliği hem balık hem de bitkiler için diğer bir sorun olarak ortaya çıkar. Sera Ectopur bu durumlar için en önemli yardımcınızdır. Sera Ectopur oksijen çözen çeşitli tuzlar içerir. Bu tuzlar oksijenin bir kısmını hemen, kalan kısmını ise ilerleyen saatlere tamamen serbest bırakan bir şekilde kompoze edilmiştir. Diğer bir özelliği ise tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında özel içeriği sayesinde sürekli bir iyileşme sağlar.


Ürünün Kullanım Şekli;

* Küçük ölçekli bir Mantar görüldüğünde; 25 litre akvaryum suyuna 2 çay kaşığı dolusu (5 gr) Sera Ectopur uygulanır. Gerekli miktarda Sera Ectopuru ayrı bir kapta eriterek ve akvaryum suyuna yayarak uygulamanız tavsiye edilir.

* Daha güçlü ve ciddi Mantar rahatsızlıklarında; Sera Mycopur ve Sera Ectopur kombinasyonu şeklinde kullanmak daha faydalıdır. Sera Mycopur kullanma talimatını uygulayarak Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarına 25 litre akvaryum suyuna  2 çay kaşığı (5 gr) Sera Ectopur ekleyerek kullanmanız tavsiye edilmektedir. Sera Ectopur oksijen çözücülüğü sayesinde Sera Mycopur'un etkisini daha çok yükseltecektir.

* Bakteriyel hastalıklarda; 25 litre akvaryum suyuna 2 çay kaşığı (5 gr) Sera Ectopur uygulayınız aynı anda Sera Baktopur'un kullanma talimatı doğrultusunda Sera Baktopur ilave ederek kullanmanız tavsiye edilir.

* Koruyucu olarak; 2 haftada bir 50 litre akvaryum suyuna 2 çay kaşığı (5 gr) Sera Ectopur ilave ediniz. Böylece bir yandan stresi düşürürken diğer yandan oksijen yetersizliğine karşı etkili bir koruma sağlayacaksınız. Ayrıca aktif hale gelen içeriği sayesinde sağlıklı bir bitki gelişimi sağlanmış olur.


Uyarılar;

* Çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

* Gıda maddesi olarak kullanılacak hayvanlar için kullanılmamalıdır. 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Sera Ectopur 130 Gr